Marin Lerotić

IDS

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: IDS
Osvojio 2116 glasova VIII. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status:
Obrazovanje: VSS - magistar ekonomije
Dob: 33 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

15. 7. 2022
8. 7. 2022
1. 7. 2022
10. 6. 2022
27. 5. 2022
13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

26. 1. 2022
Postavio je pitanje Šumarstvo; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 43 dana.
16. 12. 2021
Postavio je pitanje Gospodarske i druge komore; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 48 dana.
4. 11. 2021
Postavio je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz donošenje Nacionalnog plana za ravnopravnost spolova za razdoblje od 2021. do 2027. godine na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 36 dana.
30. 9. 2021
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 209 dana.
15. 4. 2021
Postavio je pitanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Aladrović, Josip / Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 34 dana.
8. 4. 2021
Postavio je pitanje Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Horvat, Darko / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 27 dana.
19. 1. 2021
Postavio je pitanje Gospodarstvo; | Zastupničko pitanje vezano uz nastavak proizvodnje u tvornici British American Tobacco u Kanfanarima na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
10. 11. 2020
Postavio je pitanje Međunarodno pravo; Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Fuchs, Radovan / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 42 dana.
16. 9. 2020
Postavio je pitanje Gospodarske proizvodne djelatnosti; | Zastupničko pitanje vezano uz poslovanje BAT-a u Hrvatskoj na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 9. 2020
Postavio je pitanje Sustav zdravstvene zaštite; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz status projekta "Unapređenje infrastrukture za pružanje socijalnih usluga Dnevnog centra za rehabilitaciju Veruda" iz Pule na koje mora odgovoriti Tramišak, Nataša / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 36 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Marin Lerotić
Prosjek
Najviše
7%
7
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju