Marin Mandarić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 1697 glasova IV. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: gradonačelnik, Grad Đakovo
Obrazovanje: VSS - diplomirani ekonomist
Dob: 38 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

15. 7. 2022
8. 7. 2022
1. 7. 2022
10. 6. 2022
27. 5. 2022
13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
2. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
14. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

7. 4. 2021
Postavio je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
19. 1. 2021
Postavio je pitanje Turizam; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Brnjac, Nikolina / Ministarstvo turizma i sporta;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Marin Mandarić
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju