Marin Škibola

NLM

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: Nezavisni
Prejel 2184 glasov v okraju VIII. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: mr. oec.
Dob: 28 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

9. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
4. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
3. 10. 2019
Zastavil vprašanje Ustrojstvo sudbene vlasti i pravosudnih tijela; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Bošnjaković, Dražen / Ministarstvo pravosuđa;.
2. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
20. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
19. 7. 2019
12. 7. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
3. 7. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
28. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
27. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
14. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
5. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
4. 6. 2019
Zastavil vprašanje Obveznopravni odnosi; | Zastupničko pitanje *, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Zastavil vprašanje Obveznopravni odnosi; | Zastupničko pitanje *, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
9. 5. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
11. 4. 2019
Govorio na: 11. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

3. 10. 2019
Zastavil vprašanje Ustrojstvo sudbene vlasti i pravosudnih tijela; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Bošnjaković, Dražen / Ministarstvo pravosuđa;.
4. 6. 2019
Zastavil vprašanje Obveznopravni odnosi; | Zastupničko pitanje *, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Zastavil vprašanje Obveznopravni odnosi; | Zastupničko pitanje *, na katerega mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
29. 11. 2018
Zastavil vprašanje Građansko procesno pravo; Nadzor financijske djelatnosti; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
15. 11. 2018
Zastavil vprašanje Telekomunikacije; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Horvat, Darko / Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta;.
23. 5. 2018
Zastavil vprašanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje vezano uz donošenje Zakona o obavljanju studentskih poslova, na katerega mora odgovoriti Divjak, Blaženka / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
16. 11. 2017
22. 9. 2017
Zastavil vprašanje Građansko procesno pravo; | Zastupničko pitanje vezano uz rješavanje problema blokiranih građana, na katerega mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
20. 9. 2017
Zastavil vprašanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz mobbing prijavljen u Općoj bolnici "dr. Ivo Pedišić" u Sisku, na katerega mora odgovoriti Kujundžić, Milan / Ministarstvo zdravstva;.
23. 3. 2017
Zastavil vprašanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz produljenje radnog odnosa profesorima do kraja akademske godine u kojoj navršavaju 70 godina života, na katerega mora odgovoriti Barišić, Pavo / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
17. 1. 2017
Zastavil vprašanje Sustav zaštite potrošača; | Zastupničko pitanje vezano uz poslovanje Raiffeisen zadruga, na katerega mora odgovoriti Šprlje, Ante / Ministarstvo pravosuđa;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Marin Škibola
Prosjek
Najviše
10%
10
12.5364238410596%
13
266%
Sonja Čikotić
266