Mario Kapulica

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 263 glasova I. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: savjetnik predsjednika HDZ-a
Obrazovanje: stručni specijalist odnosa s javnošću
Dob: 53 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
3. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

24. 11. 2021
Postavio je pitanje Obrana; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Banožić, Mario / Ministarstvo obrane;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
16. 9. 2020
Postavio je pitanje Unutarnji poslovi i nacionalna sigurnost; | Zastupničko pitanje vezano uz ilegalne migracije na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Mario Kapulica
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju