Mato Čičak

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 2587 glasova
Broj mandata: 2
Prijašnji status: općinski načelnik, Općina Rugvica
Obrazovanje: VSS - diplomirani inženjer cestovnog prometa
Dob: 39 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Paladina, Ivan / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
17. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
24. 11. 2021
Postavio je pitanje Vodno i komunalno gospodarstvo; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
26. 3. 2021
Govorio na: 6. sjednica
19. 2. 2021
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
18. 12. 2020
Govorio na: 3. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Paladina, Ivan / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
24. 11. 2021
Postavio je pitanje Vodno i komunalno gospodarstvo; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Mato Čičak
Prosjek
Najviše
0%
0
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju