Mato Franković

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 3897 glasova X. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: gradonačelnik, Grad Dubrovnik
Obrazovanje: Associate in Applied Science
Dob: 40 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
19. 1. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Postavio je pitanje Pomorski i riječni promet; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Govorio na: 10. sjednica
15. 9. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Postavio je pitanje Pomorsko dobro; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz ulaganja u lučku infrastrukturu na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Govorio na: 8. sjednica
19. 3. 2021
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
Govorio na: 6. sjednica
4. 12. 2020
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
27. 11. 2020
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
25. 11. 2020
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
3. 11. 2020
Govorio na: 4. sjednica
Postavio je pitanje Sustav zdravstvene zaštite; Sustav zdravstvenog osiguranja; | Zastupničko pitanje vezano uz uvrštavanje ambulante na otoku Koločepu u mrežu zdravstvenih ustanova u sustavu HZZO-a na koje mora odgovoriti Beroš, Vili / Ministarstvo zdravstva;.
Govorio na: 4. sjednica
22. 7. 2020
Govorio na: 1. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 1. 2022
Postavio je pitanje Pomorski i riječni promet; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
15. 9. 2021
Postavio je pitanje Pomorsko dobro; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz ulaganja u lučku infrastrukturu na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavio je pitanje Sustav zdravstvene zaštite; Sustav zdravstvenog osiguranja; | Zastupničko pitanje vezano uz uvrštavanje ambulante na otoku Koločepu u mrežu zdravstvenih ustanova u sustavu HZZO-a na koje mora odgovoriti Beroš, Vili / Ministarstvo zdravstva;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Mato Franković
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju