Mihael Zmajlović

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Izabran s 2937 glasova - VII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: dipl. oec.
Dob: 41 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

14. 6. 2019
9. 5. 2019
15. 2. 2019
8. 2. 2019
21. 11. 2018
Govorio na: 10. sjednica
31. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
19. 10. 2018
Govorio na: 9. sjednica
12. 10. 2018
28. 9. 2018
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
19. 9. 2018
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Žalac, Gabrijela / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
27. 8. 2018
Postavio je pitanje Zaštita prirode i okoliša; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
13. 7. 2018

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 9. 2018
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Žalac, Gabrijela / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
27. 8. 2018
Postavio je pitanje Zaštita prirode i okoliša; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.