Milorad Pupovac

SDSS

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDSS
Osvojio 16166 glasova XII. izborna jedinica
Broj mandata: 5
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: prof.  dr. znanosti
Dob: 65 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

17. 1. 2020
15. 1. 2020
Govorio na: 16. sjednica
13. 12. 2019
29. 11. 2019
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
6. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
31. 10. 2019
30. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
18. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
16. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
2. 10. 2019
20. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
19. 7. 2019
12. 7. 2019

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

14. 11. 2018
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Žalac, Gabrijela / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.