Miro Kovač

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 12751 glasova IX. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Ministar Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
Obrazovanje: dr. povijesnih znanosti
Dob: 51 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

29. 11. 2019
27. 11. 2019
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
Govorio na: 15. sjednica
14. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
13. 11. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
18. 10. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
20. 9. 2019
19. 7. 2019
12. 7. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
28. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
27. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
26. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
14. 6. 2019
9. 5. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
5. 4. 2019
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
23. 3. 2019
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

8. 11. 2017
Postavio je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz utjecaj hrvatske razvojne politike na vanjsku politiku i međunarodne odnose na koje mora odgovoriti Pejčinović Burić, Marija / Potpredsjednik Vlade RH;.