Miro Totgergeli

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 1013 glasova II. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS - magistar znanosti
Dob: 51 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavio je pitanje Energetika i geološka istraživanja; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
18. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
8. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
6. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
1. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
12. 11. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
10. 11. 2021
Govorio na: 8. sjednica
5. 11. 2021
Govorio na: 8. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavio je pitanje Energetika i geološka istraživanja; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
19. 1. 2021
Postavio je pitanje Unutarnji poslovi i nacionalna sigurnost; | Zastupničko pitanje vezano uz ilegalne migracije na koje mora odgovoriti Božinović, Davor / Ministarstvo unutarnjih poslova;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
21. 12. 2020
Postavio je pitanje Državni proračun; Porezni sustav; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 53 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Miro Totgergeli
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju