Mišel Jakšić

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Osvojio 4620 glasova II. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: gradonačelnik, Grad Koprivnica
Obrazovanje: VSS - diplomirani ekonomist
Dob: 36 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
4. 5. 2022
Govorio na: 11. sjednica
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavio je pitanje Energetika i geološka istraživanja; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
17. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavio je pitanje Energetika i geološka istraživanja; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
7. 4. 2021
Postavio je pitanje Ustrojstvo sudbene vlasti i pravosudnih tijela; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavio je pitanje Građansko procesno pravo; | Zastupničko pitanje vezano uz moratorij na ovrhe na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
16. 9. 2020
Postavio je pitanje Ceste i cestovni promet; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz nastavak izgradnje dionice brze ceste od Križevaca do Kloštra Vojakovačkog, te do Koprivnice na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Mišel Jakšić
Prosjek
Najviše
3%
3
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju