Nada Murganić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 792 glasova VII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: ministrica demografije, obitelji, mladih i socijalne skrbi
Obrazovanje: VSS - diplomirana socijalna radnica
Dob: 64 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
4. 5. 2022
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
18. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
3. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
2. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 1. 2022
Postavila je pitanje Hrvatski branitelji i Domovinski rat; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Medved, Tomo / Ministarstvo hrvatskih branitelja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Nada Murganić
Prosjek
Najviše
0%
0
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju