Natalija Martinčević

HSLS i Reformisti

koalicija

Osnovne informacije

Osvojila 1264 glasova III. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: posebna savjetnica župana, Varaždinska županija
Obrazovanje: VSS - stručna specijalistica javne uprave
Dob: 47 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavila je pitanje Energetika i geološka istraživanja; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
8. 4. 2022
31. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
29. 3. 2022
Postavila je pitanje Poljoprivreda; Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Vučković, Marija / Ministarstvo poljoprivrede;.
25. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Postavila je pitanje Obveznopravni odnosi; Državna imovina; | Zastupničko pitanje * na koje mora odgovoriti Paladina, Ivan / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
16. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
2. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
24. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
16. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
11. 2. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavila je pitanje Energetika i geološka istraživanja; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
29. 3. 2022
Postavila je pitanje Poljoprivreda; Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Vučković, Marija / Ministarstvo poljoprivrede;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 31 dana.
25. 3. 2022
Postavila je pitanje Obveznopravni odnosi; Državna imovina; | Zastupničko pitanje * na koje mora odgovoriti Paladina, Ivan / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
Broj dana čekanja na odgovor
99
15. 9. 2021
Postavila je pitanje Željeznice, željeznički promet i povlastice u prometu; Ceste i cestovni promet; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz intenziviranje rada na projektu izgradnje brze pruge Čakovec - Varaždin - Lepoglava - Zabok - Zagreb na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz pristupanje izradi razvojnog sporazuma za sjevernu i središnju Hrvatsku te osiguranje sredstava za podršku jedinicama lokalne i regionalne samouprave za prijavu europskih projekata na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Natalija Martinčević
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za informiranje, informatizaciju i medije
  • Odbor za međuparlamentarnu suradnju
  • Izvršni odbor Nacionalne grupe Hrvatskoga sabora pri Interparlamentarnoj uniji