Pero Ćosić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 1923 glasova V. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS - diplomirani inženjer građevinarstva
Dob: 63 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
28. 1. 2022
Govorio na: 10. sjednica
27. 1. 2022
Govorio na: 10. sjednica
26. 1. 2022
Govorio na: 10. sjednica
14. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
24. 11. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
29. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
15. 9. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Postavio je pitanje Nabavno poslovanje i cijene; Gospodarstvo; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
7. 5. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
23. 4. 2021
Govorio na: 7. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

15. 9. 2021
Postavio je pitanje Nabavno poslovanje i cijene; Gospodarstvo; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
16. 9. 2020
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz mogućnost nastavka pomoći poduzetnicima iz prometnog sektora na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Pero Ćosić
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za pomorstvo, promet i infrastrukturu
  • Odbor za prostorno uređenje i graditeljstvo
  • Odbor za zaštitu okoliša i prirode