Rajko Ostojić

Socijaldemokrati

opozicija

Osnovne informacije

Osvojio 10324 glasova II. izborna jedinica
Broj mandata: 4
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS – liječnik, specijalist internist, doktorat biomedicine i zdravstva
Dob: 60 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
16. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
11. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
3. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
6. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
3. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
1. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
30. 11. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

4. 11. 2021
Postavio je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz donošenje Nacionalnog plana za ravnopravnost spolova za razdoblje od 2021. do 2027. godine na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 36 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Rajko Ostojić
Prosjek
Najviše
0%
0
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

    Bez članstva.