Robert Jankovics

Nezavisni

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: Nezavisni
Osvojio 2807 glasova XII. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VŠS - inženjer informatike
Dob: 47 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
11. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
28. 1. 2022
Govorio na: 10. sjednica
3. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
1. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
15. 9. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Postavio je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Grlić Radman, Gordan / Ministarstvo vanjskih i europskih poslova;.
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
15. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
13. 7. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
25. 6. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
18. 6. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

15. 9. 2021
Postavio je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Grlić Radman, Gordan / Ministarstvo vanjskih i europskih poslova;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Robert Jankovics
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Mandatno-imunitetno povjerenstvo
  • Odbor za financije i državni proračun
  • Odbor za ljudska prava i prava nacionalnih manjina