Sanja Putica

HDZ

koalicija

NEAKTIVNA

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Prejela 2203 glasov v okraju X. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: Zastupnik Hrvatski sabor
Obrazovanje: prof. hrvatskoga jezika i književnosti i opće lingvistike
Dob: 40 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

12. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
28. 6. 2019
14. 6. 2019
9. 5. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
5. 4. 2019
Govorila na: 11. sjednica
15. 2. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
8. 2. 2019
14. 12. 2018
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
3. 12. 2018
Govorila na: 10. sjednica
31. 10. 2018
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
19. 10. 2018
Govorila na: 9. sjednica
12. 10. 2018

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 9. 2018
Zastavila vprašanje Obrana; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Krstičević, Damir / Ministarstvo obrane;.
17. 1. 2018
Zastavila vprašanje Javno informiranje; | Zastupničko pitanje vezano uz poslovanje Hrvatske radiotelevizije, na katerega mora odgovoriti Obuljen Koržinek, Nina / Ministarstvo kulture;.
15. 9. 2017
Zastavila vprašanje Radni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz mjere za poticanje zapošljavanja žena, na katerega mora odgovoriti Pavić, Marko / Ministarstvo rada i mirovinskog sustava;.