Sanja Udović

Socijaldemokrati

opozicija

Osnovne informacije

Osvojila 933 glasova VII. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: općinska načelnica, Općina Viškovo
Obrazovanje: VSS - diplomirana ekonomistica
Dob: 46 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
20. 4. 2022
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
8. 4. 2022
25. 3. 2022
14. 12. 2021
Postavila je pitanje Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Horvat, Darko / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
6. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
3. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
1. 12. 2021
Govorila na: 9. sjednica
25. 11. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
24. 11. 2021
Govorila na: 9. sjednica
Govorila na: 9. sjednica
Postavila je pitanje Sustav socijalne skrbi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
12. 11. 2021
Postavila je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
15. 10. 2021
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
13. 10. 2021
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica
Govorila na: 8. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

20. 4. 2022
Postavila je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
14. 12. 2021
Postavila je pitanje Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Horvat, Darko / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 34 dana.
24. 11. 2021
Postavila je pitanje Sustav socijalne skrbi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
12. 11. 2021
Postavila je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 28 dana.
7. 4. 2021
Postavila je pitanje Zaštita prirode i okoliša; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
4. 12. 2020
Postavila je pitanje Sustav socijalne skrbi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Beroš, Vili / Ministarstvo zdravstva;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 53 dana.
27. 11. 2020
Postavila je pitanje Obrazovanje i znanost; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Fuchs, Radovan / Ministarstvo znanosti i obrazovanja;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 41 dana.
2. 9. 2020
Postavila je pitanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje vezano uz rješavanje problema prometne infrastrukture Općine Viškovo na koje mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 55 dana.
Postavila je pitanje Zaštita prirode i okoliša; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz saniranje lokacije jame Sovjak, visokoonečišćene opasnim otpadom na koje mora odgovoriti Ćorić, Tomislav / Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 34 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Sanja Udović
Prosjek
Najviše
5%
5
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45