Siniša Hajdaš Dončić

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Osvojio 14485 glasova III. izborna jedinica
Broj mandata: 4
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS - doktorat u području društvenih znanosti
Dob: 48 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

15. 7. 2022
8. 7. 2022
1. 7. 2022
10. 6. 2022
27. 5. 2022
13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
24. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

19. 1. 2022
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; Obrana; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
15. 12. 2021
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Marić, Zdravko / Ministarstvo financija;.
Broj dana čekanja na odgovor
237
24. 11. 2021
Postavio je pitanje Kazneno pravo, prekršaji i privredni prijestupi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 50 dana.
13. 7. 2021
Postavio je pitanje Sustav socijalne skrbi; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 58 dana.
5. 2. 2021
Postavio je pitanje Unutarnji poslovi i nacionalna sigurnost; | Zastupničko pitanje vezano uz ukidanje Policijske postaje Pregrada na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 69 dana.
29. 1. 2021
Postavio je pitanje Javno informiranje; | Zastupničko pitanje vezano uz neemitiranje dokumentarnog serijala Hrvatske radiotelevizije “Nezavisna država Hrvatska” na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 35 dana.
27. 1. 2021
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; Ustrojstvo državne uprave i lokalne samouprave; | Zastupničko pitanje vezano uz stambeno zbrinjavanje stanovnika i uklanjanje porušenih kuća i i drugih stambenih zgrada, uništenih zbog klizanja tla na području Pregrade* na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Broj dana čekanja na odgovor
559
19. 1. 2021
Postavio je pitanje Zaštita od elementarnih nepogoda; Državni dužnosnici; | Zastupničko pitanje vezano uz komentar aktualne političke situacije na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
3. 11. 2020
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz rad Fonda za obnovu Grada Zagreba, Krapinsko-zagorske i Zagrebačke županije na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
16. 9. 2020
Postavio je pitanje Ustanove - Javne djelatnosti; Sustav zdravstvene zaštite; | Zastupničko pitanje vezano uz izbor ravnatelja kliničkih bolničkih centara na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
Na pitanje odgovoreno u roku od 156 dana.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Siniša Hajdaš Dončić
Prosjek
Najviše
7%
7
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju