Siniša Jenkač

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 5275 glasova III. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: gradonačelnik, Grad Novi Marof
Obrazovanje: SSS - tehničar za elektroniku
Dob: 44 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
25. 2. 2022
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
29. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
28. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
15. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
1. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
29. 9. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
23. 9. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
18. 6. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica
Govorio na: 7. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

7. 4. 2021
Postavio je pitanje Ustrojstvo sudbene vlasti i pravosudnih tijela; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Malenica, Ivan / Ministarstvo pravosuđa i uprave;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.
19. 1. 2021
Postavio je pitanje Zaštita od elementarnih nepogoda; Obrana; | Zastupničko pitanje vezano uz angažiranje pripadnika Oružanih snaga Republike Hrvatske na potresom pogođenom području Sisačko-moslavačke županije na koje mora odgovoriti Banožić, Mario / Ministarstvo obrane;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Siniša Jenkač
Prosjek
Najviše
2%
2
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju