Stipo Šapina

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Prejel 242 glasov v okraju VI. izborna jedinica
Broj mandata: 1
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: organizator prodaje
Dob: 57 godina
Društvene mreže: nije na društvenim mrežama.

Zadnje aktivnosti

20. 9. 2019
18. 9. 2019
Govorio na: 14. sjednica
Govorio na: 14. sjednica
Zastavil vprašanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Pavić, Marko / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
19. 7. 2019
12. 7. 2019
Govorio na: 12. sjednica
28. 6. 2019
14. 6. 2019
9. 5. 2019
15. 2. 2019
8. 2. 2019
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
21. 11. 2018
Govorio na: 10. sjednica
14. 11. 2018
Zastavil vprašanje Pravo društava; Državna imovina; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Horvat, Darko / Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta;.
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
31. 10. 2018

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

18. 9. 2019
Zastavil vprašanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Pavić, Marko / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
14. 11. 2018
Zastavil vprašanje Pravo društava; Državna imovina; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Horvat, Darko / Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta;.
11. 4. 2018
Zastavil vprašanje Ceste i cestovni promet; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Butković, Oleg / Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Stipo Šapina
Prosjek
Najviše
2%
2
12.5364238410596%
13
266%
Sonja Čikotić
266