Stjepan Kovač

SDP

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: SDP
Osvojio 1038 glasova III. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: gradonačelnik, Grad Čakovec i saborski zastupnik
Obrazovanje: VŠS - stručni prvostupnik računarstva
Dob: 46 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
25. 3. 2022
7. 4. 2021
Govorio na: 7. sjednica
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Tramišak, Nataša / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Govorio na: 7. sjednica
25. 11. 2020
Govorio na: 4. sjednica
22. 7. 2020
Govorio na: 1. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

7. 4. 2021
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Tramišak, Nataša / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Stjepan Kovač
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45