Sunčana Glavak

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Prejela 3370 glasov v okraju III. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: Glasnogovornica Vlada Republike Hrvatske
Obrazovanje: mr. novinarstva
Dob: 51 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

19. 7. 2019
3. 7. 2019
Govorila na: 12. sjednica
28. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
26. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
14. 6. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
9. 5. 2019
24. 4. 2019
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
Zastavila vprašanje Obiteljskopravni odnosi; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Murganić, Nada / Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku;.
Govorila na: 12. sjednica
Govorila na: 12. sjednica
9. 4. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
5. 4. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
23. 3. 2019
Govorila na: 11. sjednica
15. 2. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
8. 2. 2019
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica
Govorila na: 11. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

24. 4. 2019
Zastavila vprašanje Obiteljskopravni odnosi; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Murganić, Nada / Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku;.
16. 1. 2019
Zastavila vprašanje Ustrojstvo državne uprave i lokalne samouprave; | Zastupničko pitanje, na katerega mora odgovoriti Kuščević, Lovro / Ministarstvo uprave;.
19. 9. 2018
Zastavila vprašanje Ustrojstvo državne uprave i lokalne samouprave; | Zastupničko pitanje vezano uz Akcijski plan provedbe Strategije razvoja javne uprave za razdoblje od 2017. do 2020. godine, na katerega mora odgovoriti Kuščević, Lovro / Ministarstvo uprave;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Sunčana Glavak
Prosjek
Najviše
3%
3
12.5364238410596%
13
266%
Sonja Čikotić
266