Tomislav Okroša

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojio 1873 glasova
Broj mandata: 1
Prijašnji status: načelnik, Općina Dubrava
Obrazovanje: VSS - magistar inženjer elektrotehnike
Dob: 33 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorio na: 10. sjednica
25. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorio na: 10. sjednica
8. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
3. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
2. 12. 2021
Govorio na: 9. sjednica
Govorio na: 9. sjednica
12. 11. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
29. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
27. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
1. 10. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
22. 9. 2021
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica
Govorio na: 8. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

7. 4. 2021
Postavio je pitanje Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Tramišak, Nataša / Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Tomislav Okroša
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za zakonodavstvo
  • Odbor za gospodarstvo