Veljko Kajtazi

BM 365, Reformisti, Nezavisni

opozicija

Osnovne informacije

Izabran s 2010 glasova - XII. izborna jedinica
Broj mandata: 3
Prijašnji status: Ne postoji
Obrazovanje: ing. elektrotehnike
Dob: 59 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

14. 6. 2019
5. 6. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
9. 5. 2019
24. 4. 2019
Govorio na: 12. sjednica
Postavio je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Kuščević, Lovro / Ministarstvo uprave;.
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
Govorio na: 12. sjednica
15. 2. 2019
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
Govorio na: 11. sjednica
8. 2. 2019
14. 12. 2018
Govorio na: 10. sjednica
14. 11. 2018
Govorio na: 10. sjednica
Govorio na: 10. sjednica
Postavio je pitanje Građevinarstvo; Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Štromar, Predrag / Potpredsjednik Vlade RH;.
31. 10. 2018
19. 10. 2018
12. 10. 2018
28. 9. 2018
Govorio na: 9. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Zastupnička pitanja i inicijative

14. 11. 2018
Postavio je pitanje Građevinarstvo; Prostorno uređenje; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Štromar, Predrag / Potpredsjednik Vlade RH;.
11. 4. 2018
Postavio je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje na koje mora odgovoriti Plenković, Andrej / Predsjednik Vlade RH;.
17. 1. 2017
Postavio je pitanje Ustavni sustav; | Zastupničko pitanje vezano uz uređenje romskih naselja sredstvima državnog proračuna na koje mora odgovoriti Kuščević, Lovro / Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja;.