Zdravka Bušić

HDZ

koalicija

Osnovne informacije

Klubovi: HDZ
Osvojila 2784 glasova XI. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: državna tajnica, Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
Obrazovanje: magistrica informatike i bibliotekarstva
Dob: 72 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

13. 5. 2022
29. 4. 2022
8. 4. 2022
7. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
6. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
1. 4. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
31. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
30. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
25. 3. 2022
24. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
23. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
16. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
11. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
9. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica
3. 3. 2022
Govorila na: 10. sjednica
Govorila na: 10. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

3. 11. 2020
Postavila je pitanje Međunarodni odnosi; | Zastupničko pitanje vezano uz aktivnosti na pripremi sporazuma između Republike Hrvatske i Sjedinjenih Američkih Država o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja i bezviznog režima za hrvatske državljane na koje mora odgovoriti Grlić Radman, Gordan / Ministarstvo vanjskih i europskih poslova;.
Na pitanje odgovoreno na aktualnom prijepodnevu.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Zdravka Bušić
Prosjek
Najviše
1%
1
4.33112582781457%
4
45%
Katarina Peović
45

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbor za Hrvate izvan Republike Hrvatske
  • Odbor za međuparlamentarnu suradnju
  • Odbor za vanjsku politiku
  • Izaslanstvo Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini Vijeća Europe