Željko Lenart

HSS i HSU

opozicija

Osnovne informacije

Klubovi: HSS i HSU
Osvojio 615 glasova VI. izborna jedinica
Broj mandata: 2
Prijašnji status: saborski zastupnik
Obrazovanje: VSS - diplomirani inženjer agronomije
Dob: 53 godina
Društvene mreže:

Zadnje aktivnosti

18. 12. 2020
Govorio na: 5. sjednica
Govorio na: 5. sjednica
9. 12. 2020
Govorio na: 4. sjednica
4. 12. 2020
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
25. 11. 2020
Govorio na: 4. sjednica
Govorio na: 4. sjednica
16. 10. 2020
Govorio na: 3. sjednica
Govorio na: 3. sjednica
15. 10. 2020
Govorio na: 3. sjednica
14. 10. 2020
Govorio na: 3. sjednica
1. 10. 2020
Govorio na: 3. sjednica
Govorio na: 3. sjednica
25. 9. 2020
Govorio na: 3. sjednica
Govorio na: 3. sjednica
23. 9. 2020
Postavio je pitanje Poljoprivreda; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz informacije o provedbi nadolazećeg natječaja za provedbu Mjere 6.1.1. Potpora mladim poljoprivrednicima na koje mora odgovoriti Vučković, Marija / Ministarstvo poljoprivrede;.
Postavio je pitanje Lov i ribarstvo; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz iznos potpora od strane Republike Hrvatske i iz europskog proračuna koje dobivaju uzgajališta morske ribe i slatkovodni ribnjaci te način ostvarivanja prava na potporu na koje mora odgovoriti Vučković, Marija / Ministarstvo poljoprivrede;.
16. 9. 2020
Govorio na: 3. sjednica
22. 7. 2020
Govorio na: 1. sjednica

Prisutnost na glasanjima kroz vrijeme

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Zastupnička pitanja i inicijative

23. 9. 2020
Postavio je pitanje Lov i ribarstvo; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz iznos potpora od strane Republike Hrvatske i iz europskog proračuna koje dobivaju uzgajališta morske ribe i slatkovodni ribnjaci te način ostvarivanja prava na potporu na koje mora odgovoriti Vučković, Marija / Ministarstvo poljoprivrede;.
Postavio je pitanje Poljoprivreda; Financiranje namjena od javnog interesa uz državnu potporu; | Zastupničko pitanje vezano uz informacije o provedbi nadolazećeg natječaja za provedbu Mjere 6.1.1. Potpora mladim poljoprivrednicima na koje mora odgovoriti Vučković, Marija / Ministarstvo poljoprivrede;.

Br. zastupničkih pitanja i inicijativa

Željko Lenart
Prosjek
Najviše
2%
2
1.3466666666666667%
1
20%
Sandra Benčić
20

Prisutnost na glasanjima

Hrvatski sabor prestao je s 18.3.2020. objavljivati kako je glasao koji zastupnik i tko je bio na glasanju

Članstva

  • Odbora za poljoprivredu
  • Odbor za turizam