Postavio je pitanje Zahvaljujem gospodine predsjedniče.
Potpredsjedniče Vlade i ministre gospodine Bačiću znate kako je Dinamo jedan o ključnih točaka identiteta ne samo Grada Zagreba nego i cijele Hrvatske. Država smo s manje od 4 milijuna stanovnika čiji sportaši uspješno slave njeno ime donoseći u državu brojna odličja na koja smo svi toliko ponosni. Nažalost ovih dana ne možemo uživo na Sljemenu pratiti uspjehe naših skijašica i skijaša što je velika šteta ne samo za Zagreb nego i za čitavu Hrvatsku. Nažalost, Snježna kraljica izgleda nije trenutni projekt od primarne važnosti trenutne zagrebačke gradske vlasti.
Znamo da je Vlada RH projekt izgradnje Dinamovog stadiona pomaknula sa mrtve točke sklopivši sporazum i sa Zagrebačkom nadbiskupijom i sa Gradom Zagrebom otklonivši na taj način sve one prepreke koje su stajale na putu ostvarenja zagrebačkoga i hrvatskoga sna.
Moje pitanje je u kojoj fazi je trenutno izgradnja zagrebačkoga Dinamovoga stadiona ga, maksimirskog stadiona koji je ne samo kao što sam rekao zagrebački projekt nego i nacionalni projekt jer će na, upravo na tome stadionu kao i na Poljudu igrati hrvatska reprezentacija. na koje mora odgovoriti Bačić, Branko / Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine;.